ŠKOLNÍ ŘÁDY

Školní řád a zásady hodnocení prospěchu a chování

Zde je možné otevřít úplné znění školního řádu včetně zásad pro hodnocení prospěchu a chování žáků. Soubor je uložen ve formátu *pdf, lze jej tedy i jednoduše vytisknout.          K 1.5.2018 bylo vloženo nové znění školního řádu, upravené s ohledem na GDPR.

ŘÁD A ZÁSADY POUŽÍVÁNÍ KAMEROVÉHO SYSTÉMU

Zde je možné otevřít povinnou dokumentaci k zavedení a používání kamerového systému, který byl zaveden pro sledování veřejných prostorů školy, jako jsou šatny a vestibul. Soubory jsou uloženy ve formátu *pdf, lze je tedy i jednoduše vytisknout.