ŠKOLNÍ ŘÁDY

Školní řád a zásady hodnocení prospěchu a chování

Zde je možné otevřít úplné znění školního řádu včetně zásad pro hodnocení prospěchu a chování žáků (klasifikační řád).

Ve školním řádu platném od 1.9.2022 jsou barevně vyznačeny úpravy pro školní rok 2022 2023.

ŘÁD A ZÁSADY POUŽÍVÁNÍ KAMEROVÉHO SYSTÉMU

Zde je možné otevřít povinnou dokumentaci k zavedení a používání kamerového systému, který byl zaveden pro sledování veřejných prostorů školy, jako jsou šatny a vestibul. Soubory jsou uloženy ve formátu *pdf, lze je tedy i jednoduše vytisknout.