PROJEKTY DOTOVANÉ EU a DALŠÍ PROJEKTY

Škola je zapojena v těchto projektech

Naše škola je zařazena do projektu MLÉKO DO ŠKOL. Každý žák, který se přihlásil, dostává jednou týdně zdarma neochucené mléko (250 ml), nebo bílý jogurt. Mléčné výrobky nám dodává Bohušovická mlékárna, a.s. Ve školním bufíku si děti mohou zakoupit také další dotované (např. ochucená mléka) a nedotované výrobky. Jejich ceny najdete na nástěnce před bufíkem. Otevřeno je každé ráno od 7.35 do 7.45 a odpoledne kolem 14. hodiny.

Naše škola je zařazena do projektu OVOCE DO ŠKOL. Každý žák 1. stupně dostává zdarma jednou týdně jeden kus ovoce, zeleniny, popř. ovocného nápoje. Naším dodavatelem je fima Bovys, s. r. o.

Od 1. února 2019 byla škola zapojena do projektu, který byl spolufinancovaný z peněz EU. V rámci  tzv. „ŠABLON“  byl projekt zaměřen na personální podporu, osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání žáků, na podporu rozvojových aktivit, na aktivity rozvíjející ICT, s na spolupráci s rodiči žáků i spolupráci s veřejností. Projekt byl ukončen 31.1.2021. Škola získala na své plánované aktivity 1 281 495,00 Kč.

Od 1. února 2021 byla škola zapojena do projektu, který byl spolufinancován z dotací EU. Projekt „Šance pro všechny“ z OP VVV byl zaměřen na personální podporu, společné vzdělávání žáků, na podporu rozvojových aktivit a spolupráci s rodiči žáků a veřejností. Projekt byl ukončen 31.1.2023. Škola získala na své plánované aktivity 597 048,- Kč.

Od 1. února 2023 je škola zapojena do projektu, který je spolufinancován z dotací EU. Projekt „Vzdělávání s respektem“ z OP Jan Amos Komenský je zaměřen na personální podporu (školní asistent, školní psycholog), vzdělávání pracovníků v ZŠ a ŠD, inovativní vzdělávání a odborná tematická a komunitní setkávání. Projekt bude ukončen 30.6.2025. Škola získá na své plánované aktivity 1 667 224,- Kč.

Od školního roku 2021/2022 se zapojujeme do aktivit projektu „HRDÁ ŠKOLA“ . Aktivity pro rok 2022/2023 najdete zde:

Od školního roku 2021/2022 probíhá doučování žáků jako realizaci investice NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY. Zapojeni jsme také ve školním roce 2022/2023.

Od roku 2022 je škola zapojena do realizace investice NPO – KOMPONENTA 3.1