PROJEKTY DOTOVANÉ EU a DALŠÍ PROJEKTY

Škola je zapojena v těchto projektech

Naše škola je zařazena do projektu MLÉKO DO ŠKOL. Každý žák, který se přihlásil, dostává jednou týdně zdarma neochucené mléko (250 ml), nebo bílý jogurt. Mléčné výrobky nám dodává Bohušovická mlékárna, a.s. Ve školním bufíku si děti mohou zakoupit také další dotované (např. ochucená mléka) a nedotované výrobky. Jejich ceny najdete na nástěnce před bufíkem. Otevřeno je každé ráno od 7.35 do 7.45 a odpoledne kolem 14. hodiny.

Novinky pro rok 2019-20 zde

Naše škola je zařazena do projektu OVOCE DO ŠKOL. Každý žák dostává zdarma jednou týdně jeden kus ovoce, zeleniny, popř. ovocného nápoje. Naším dodavatelem je fima Bovys, s. r. o.

Od 1. února 2019 je škola zapojena do projektu, který je spolufinancovaný z peněz EU. V rámci  tzv “ŠABLON”  je projekt zaměřen na personální podporu, osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání žáků, na podporu rozvojových aktivit, na aktivity rozvíjející ICT, s na spolupráci s rodiči žáků i spolupráci s veřejností. Projekt bude ukončen 31.1.2021. Škola získá na své plánované aktivity 1 285 365,00 Kč.

♠♠ ♠♠ ♠♠ ♠♠ ♠♠ ♠♠ ♠♠ ♠♠ ♠♠ ♠♠ ♠♠ ♠♠ ♠♠ ♠♠ ♠♠ ♠♠

Od 1. února 2021 je škola zapojena do projektu, který je spolufinancován z dotací EU. Projekt „Šance pro všechny“ z OP VVV je zaměřen na personální podporu, společné vzdělávání žáků, na podporu rozvojových aktivit a spolupráci s rodiči žáků a veřejností. Projekt bude ukončen 31.1.2023. Škola získá na své plánované aktivity 609.281,- Kč.

Od školního roku 2021/2022 se zapojujeme do aktivit projektu “HRDÁ ŠKOLA” . Aktivity pro rok 2022/2023 najdete zde:

Od školního roku 2021/2022 probíhá doučování žáků jako realizaci investice NÁRODNÍHO PLÁNU OBNOVY. Zapojeni jsme také ve školním roce 2022/2023.