PROJEKTY DOTOVANÉ EU

Škola je zapojena v těchto projektech

Naše škola je zařazena do projektu MLÉKO DO ŠKOL. Každý žák, který se přihlásil, dostává jednou týdně zdarma neochucené mléko (250 ml), nebo bílý jogurt. Mléčné výrobky nám dodává Bohušovická mlékárna, a.s. Ve školním bufíku si děti mohou zakoupit také další dotované (např. ochucená mléka) a nedotované výrobky. Jejich ceny najdete na nástěnce před bufíkem. Otevřeno je každé ráno od 7.35 do 7.45 a odpoledne kolem 14. hodiny.

Naše škola je zařazena do projektu OVOCE DO ŠKOL. Každý žák dostává zdarma jednou týdně jeden kus ovoce, zeleniny, popř. ovocného nápoje. Naším dodavatelem je fima Bovys, s. r. o.

Od 1. února 2019 je škola zapojena do projektu, který je spolufinancovaný z peněz EU. V rámci  tzv “ŠABLON”  je projekt zaměřen na personální podporu, osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání žáků, na podporu rozvojových aktivit, na aktivity rozvíjející ICT, s na spolupráci s rodiči žáků i spolupráci s veřejností. Projekt bude ukončen 31.1.2021. Škola získá na své plánované aktivity 1 285 365,00 Kč.