PROJEKTY DOTOVANÉ EU

Škola je zapojena v těchto projektech

Naše škola je zařazena do projektu MLÉKO DO ŠKOL. Každý žák, který se přihlásil, dostává jednou týdně zdarma neochucené mléko (250 ml), nebo bílý jogurt. Mléčné výrobky nám dodává Bohušovická mlékárna, a.s. Ve školním bufíku si děti mohou zakoupit také další dotované (např. ochucená mléka) a nedotované výrobky. Jejich ceny najdete na nástěnce před bufíkem. Otevřeno je každé ráno od 7.35 do 7.45 a odpoledne kolem 14. hodiny.

Naše škola je zařazena do projektu OVOCE DO ŠKOL. Každý žák dostává zdarma jednou týdně jeden kus ovoce, zeleniny, popř. ovocného nápoje. Naším dodavatelem je fima Bovys, s. r. o.