ŽÁCI NAŠÍ ŠKOLY

Přehled o žácích naší školy pro školní rok 2021/2022 - úplná aktualizace k 1. 9. 2021

12 TŘÍD

1. ROČNÍK

I.A

Třídní učitelkou v I.A je Markéta Schmoranzová. Učebnu naleznete v druhém patře budovy. (308)

• 12 dívek

Mgr. MARKÉTA SCHMORANZOVÁ

Markéta Schmoranzová

2. ROČNÍK

II.A

Třídní učitelkou ve II.A je Lidmila Netíková.  Učebnu naleznete v druhém patře budovy. (306)

• Celkem 25 žáků
  • 15 dívek

Mgr. LIDMILA NETÍKOVÁ

Lída Netíková

3. ROČNÍK

III.A

Třídní učitelkou ve III.A je Marcela Bílková. Učebnu naleznete v druhém patře budovy. (304)

• Celkem 24 žáků
  • 13 dívek

Mgr. MARCELA BÍLKOVÁ

Silueta ž

4. ROČNÍK

IV.A

Třídní  učitelkou ve IV.A je Pavla Škraňková. Učebnu naleznete v 1. patře  budovy. (203)

• Celkem 21 žáků

Mgr. PAVLA ŠKRAŇKOVÁ

Silueta ž

5. ROČNÍK

V.A

Třídní učitelkou v V.A je Jiřina Pultarová. Ve třídě pomáhá asistentka Lenka Šimonová. Učebnu naleznete v přízemí  budovy. (116)

• Celkem 27 žáků
  • 16 dívek

Mgr. JIŘINA PULTAROVÁ

Jiřina Pultarová

6. ROČNÍK

VI.A

Třídní učitelkou  v VI.A je Martina Hepnarová.  Třídu naleznete v 2. patře budovy (ateliér Vv). (310)

• Celkem 21 žáků

Mgr. MARTINA HEPNAROVÁ DiS

Martina Hepnarová

6. ROČNÍK

VI.B

Třídním učitelem  v VI.B je Jan Chmelař. Ve třídě pomáhá asistent pedagoga Jakub Zahradník.   Třídu naleznete v prvním patře budovy (matematika). (210)

TŘÍDNÍ UČITEL

JAN CHMELAŘ

Jan Chmelař

7. ROČNÍK

VII.A

Třídní učitelkou v VII.A je Petra Fialová. Učebnu naleznete v prvním patře budovy (dějepis-zeměpis). (208)

• Celkem 23 žáků

Mgr. PETRA FIALOVÁ

Petra Fialová

7. ROČNÍK

VII.B

Třídní učitelkou v VII.B je Renata Váradiová. Ve třídě pomáhá asistentka Klára Procházková.  Učebnu naleznete v prvním patře budovy (fyzika). (205)

• Celkem 23 žáků
  • 10 dívek
  • 13 chlapců

Mgr. RENATA VÁRADIOVÁ

Renata Váradiová

8. ROČNÍK

VIII.A

Třídním učitelem v VIII.A je  Blanka Maixnerová. Ve třídě pomáhá asistentka Pavlína Novotná Horká. Učebnu naleznete v prvním patře budovy (chemie-přírodopis). (212)

• Celkem 29 žáků
  • 16 dívek
  • 13 chlapců

Mgr. BLANKA MAIXNEROVÁ

Blanka Maixnerová

9. ROČNÍK

IX.A

Třídním učitelem v  IX.A je Hana Novotná. Učebnu naleznete v prvním patře budovy (čeština). (218)

• 10 dívek

Mgr. HANA NOVOTNÁ

9. ROČNÍK

IX.B

Třídním učitelem v  IX.B je Božena Moravcová. Učebnu naleznete v prvním patře budovy (angličtina). (201)

• Celkem 20 žáků
  • 8 dívek