ŽÁCI NAŠÍ ŠKOLY

Přehled o žácích naší školy pro školní rok 2018/19

1. ROČNÍK

I.A

Třídu I.A naší základní školy má na starost třídní učitelka Markéta Schmoranzová. Učebnu naleznete v druhém patře budovy. Jedná se o třídu s asistentem pedagoga.

• Celkem 19 žáků
  • 12 dívek
  • 7 chlapců

MARKÉTA SCHMORANZOVÁ

2. ROČNÍK

II.A

Třídu II.A naší základní školy má na starost třídní učitelka Michaela Petráčková. Učebnu naleznete v druhém patře budovy.

• Celkem 28 žáků
  • 16 dívek
  • 12 chlapců

MICHAELA PETRÁČKOVÁ

3. ROČNÍK

III.A

Třídu III.A naší základní školy má na starost třídní učitelka Hana Tošovská. Učebnu naleznete v druhém patře budovy.

• Celkem 30 žáků
  • 13 dívek
  • 17 chlapců

HANA TOŠOVSKÁ

4. ROČNÍK

IV.A

Třídu IV.A naší základní školy má na starost třídní učitelka Jiřina Pultarová. Učebnu naleznete v přízemí u školní kuchyňky a ŠD1.

• Celkem 29 žáků
  • 18 dívek
  • 11 chlapců

JIŘINA PULTAROVÁ

5. ROČNÍK

V.A

Třídu V.A naší základní školy má na starost třídní učitelka Jarmila Matyasiková. Učebnu naleznete v prvním patře budovy.

• Celkem 26 žáků
  • 15 dívek
  • 11 chlapců

JARMILA MATYASIKOVÁ

6. ROČNÍK

VI.A

Třídu VI.A naší základní školy má na starost třídní učitelka Iva Špaňová. Učebnu naleznete v prvním patře budovy (fyzika).

• Celkem 19 žáků
  • 10 dívek
  • 9 chlapců

IVA ŠPAŇOVÁ

Iva Špaňová čb1

6. ROČNÍK

VI.B

Třídu VI.B naší základní školy má na starost třídní učitelka Božena Moravcová. Učebnu naleznete v prvním patře budovy (angličtina).

• Celkem 20 žáků
  • 8 dívek
  • 12 chlapců

BOŽENA MORAVCOVÁ

7. ROČNÍK

VII.A

Třídu VII.A naší základní školy má na starost třídní učitel Jan Macek. Učebnu naleznete v prvním patře budovy (matematika).

• Celkem 29 žáků
  • 12 dívek
  • 17 chlapců

TŘÍDNÍ UČITEL

JAN MACEK

8. ROČNÍK

VIII.A

Třídu VIII.A naší základní školy má na starost třídní učitel Václav Mach. Učebnu naleznete v prvním patře budovy (zeměpis).

• Celkem 28 žáků
  • 9 dívek
  • 19 chlapců

TŘÍDNÍ UČITEL

VÁCLAV MACH

9. ROČNÍK

IX.A

Třídu IX.A naší základní školy má na starost třídní učitelka Blanka Maixnerová. Učebnu naleznete v prvním patře budovy (chemie).

• Celkem 21 žáků
  • 8 dívek