ŽÁCI NAŠÍ ŠKOLY

6. ROČNÍK

1. ROČNÍK

I.A

Třídní učitelkou v I.A je Hana Tošovská. Učebnu naleznete v druhém patře budovy.

• Celkem 24 žáků

Mgr. HANA TOŠOVSKÁ

2. ROČNÍK

II.A

Třídní učitelkou ve II.A je Markéta Schmoranzová. Ve třídě pomáhá pedagogická asistentka Monika Čejpová. Učebnu naleznete v druhém patře budovy.

• Celkem 21 žáků
  • 9 chlapců

Mgr. MARKÉTA SCHMORANZOVÁ

3. ROČNÍK

III.A

Třídní učitelkou ve III.A je Michaela Petráčková. Učebnu naleznete v druhém patře budovy.

• Celkem 27 žáků
  • 17 dívek
  • 10 chlapců

Mgr. MICHAELA PETRÁČKOVÁ

4. ROČNÍK

IV.A

Třídní  učitelkou ve IV.A je Jarmila Matyasiková. Učebnu naleznete v 1. patře budovy.

• 13 dívek
  • 16 chlapců

Mgr. JARMILA MATYASIKOVÁ

5. ROČNÍK

V.A

Třídní učitelkou v V.A je Jiřina Pultarová. Ve třídě pomáhá pedagogická asistentka Michaela Hůlková. Učebnu naleznete v přízemí budovy.

• 17 dívek

Mgr. JIŘINA PULTAROVÁ

6. ROČNÍK

VI.A

Třídní učitelkou  v VI.A je Blanka Maixnerová. Ve třídě pomáhá pedagogická asistentka Pavlína Novotná Horká.   Třídu naleznete v prvním patře budovy (chemie).

• Celkem 28 žáků
  • 16 dívek

Mgr. BLANKA MAIXNEROVÁ

7. ROČNÍK

VII.A

Třídní učitelkou v VII.A je Iva Špaňová. Učebnu naleznete v prvním patře budovy (fyzika).

• Celkem 19 žáků
  • 10 dívek
  • 9 chlapců

Mgr. IVA ŠPAŇOVÁ

Iva Špaňová čb1

VII.B

Třídní učitelkou v VII.B je Božena Moravcová. Učebnu naleznete v prvním patře budovy (angličtina).

• Celkem 19 žáků
  • 9 dívek
  • 10 chlapců

Mgr. BOŽENA MORAVCOVÁ

8. ROČNÍK

VIII.A

Třídním učitelem v VIII.A je  Jan Macek. Učebnu naleznete v prvním patře budovy (matematika).

• 17 chlapců

TŘÍDNÍ UČITEL

Mgr. JAN MACEK

9. ROČNÍK

IX.A

Třídním učitelem v  IX.A je Václav Mach. Učebnu naleznete v prvním patře budovy (dějepis-zeměpis).

• Celkem 26 žáků
  • 9 dívek