ŽÁCI NAŠÍ ŠKOLY

Přehled o žácích naší školy pro školní rok 2020/2021 - úplná aktualizace k 1. 9. 2020

1. ROČNÍK

I.A

Třídní učitelkou v I.A je Markéta Schmoranzová. Učebnu naleznete v druhém patře budovy.

• Celkem 26 žáků

Mgr. MARKÉTA SCHMORANZOVÁ

Markéta Schmoranzová

2. ROČNÍK

II.A

Třídní učitelkou ve II.A je Hana Tošovská. Ve třídě pomáhá školní asistentka Magdalena Hlavsová. Učebnu naleznete v druhém patře budovy.

• Celkem 24 žáků
  • 13 dívek

Mgr. HANA TOŠOVSKÁ

3. ROČNÍK

III.A

Třídní učitelkou ve III.A je Lidmila Netíková. Ve třídě pomáhá asistentka pedagoga Michaela Hůlková. Učebnu naleznete v druhém patře budovy.

• Celkem 21 žáků
  • 10 chlapců

Mgr. LIDMILA NETÍKOVÁ

Lída Netíková

4. ROČNÍK

IV.A

Třídní  učitelkou ve IV.A je Jiřina Pultarová. Učebnu naleznete v přízemí budovy. Ve třídě pomáhá asistentka pedagoga Lenka Šimonová.

• Celkem 25 žáků
  • 10 chlapců

Mgr. JIŘINA PULTAROVÁ

Jiřina Pultarová

5. ROČNÍK

V.A

Třídní učitelkou v V.A je Jarmila Matyasiková. Učebnu naleznete v 1. patře  budovy.

• Celkem 30 žáků
  • 14 dívek
  • 16 chlapců

Mgr. JARMILA MATYASIKOVÁ

VI.A

Třídní učitelkou  v VI.A je Petra Fialová.  Třídu naleznete v prvním patře budovy (dějepis).

• Celkem 24 žáků
  • 12 dívek

Mgr. PETRA FIALOVÁ

Petra Fialová

VI.B

Třídní učitelkou  v VI.B je Lucie Jarkovská. Ve třídě pomáhá asistentka pedagoga Audrone Švorcová.   Třídu naleznete v prvním patře budovy (fyzika).

• Celkem 25 žáků
  • 14 chlapců

Mgr. LUCIE JARKOVSKÁ

Lucie Sl

7. ROČNÍK

VII.A

Třídní učitelkou v VII.A je Blanka Maixnerová. Učebnu naleznete v prvním patře budovy (chemie). Ve třídě pomáhá asistentka pedagoga Pavlína Novotná Horká.

• Celkem 27 žáků

Mgr. BLANKA MAIXNEROVÁ

Blanka Maixnerová

8. ROČNÍK

VIII.A

Třídním učitelem v VIII.A je  Iva Špaňová. Učebnu naleznete v prvním patře budovy (čeština).

• Celkem 22 žáků
  • 10 dívek

Mgr. IVA ŠPAŇOVÁ

Iva Špaňová

8. ROČNÍK

VIII.B

Třídní učitelkou v VIII.B je  Božena Moravcová. Učebnu naleznete v prvním patře budovy (uč. jazyků).

• Celkem 22 žáků

Mgr. BOŽENA MORAVCOVÁ

B. Moravcová

9. ROČNÍK

IX.A

Třídním učitelem v  IX.A je Jan Macek. Učebnu naleznete v prvním patře budovy (matematika).

• Celkem 27 žáků
  • 12 dívek