BAKALÁŘI

Systém školní administrativy

Na této stránce získáte informace o průběžné klasifikaci vašich dětí. Spolu se známkou zjistíte také její kvalitu – váhu. Každá známka má určenou tzv. váhu, to znamená hodnotu. Nejvyšší váhu mají známky s hodnoutou 10, nejnižší s hodnotou 1. Zároveň uvidíte také tzv. vážený průměr, který přihlíží k hodnotám jednotlivých známek. Známky ovšem nejsou jediným kritériem, podle kterého jsou žáci v předmětech hodnoceni, vyučující dále přihlížejí k tomu, jak každý jednotlivec plní například domácí úkoly apod. Výsledná známka na vysvědčení se tedy může odlišovat od průměru směrem „nahoru i „dolů“. Proto využijte i možností konzultovat prospěch přímo s každým vyučujícím – pokud zavoláte v době, kdy má vyučující volno, nebo v této době přijdete do školy, každý z učitelů vám rád poskytne podrobnější informace.
Známky budou aktualizovány vždy ke konci týdne, doporučujeme tedy připojit se vždy na začátku víkendu, kdy můžete probrat prospěch v klidu i se svými dětmi.

Jak budete postupovat?
Každý rodič obdrží ze školy vygenerované originální uživatelské jméno a heslo, které bude známo pouze vám, administrátorovi stránek, případně třídnímu učiteli. Pokud tedy tyto důvěrné údaje nesdělíte další osobě, nikdo jiný nemá možnost do klasifikace a dalších údajů o vašem dítěti nahlížet!
Uživatelské jméno a heslo zadáte do okna, které se vám otevře, když kliknete na odkaz na této stránce. Pak by již měl být přehled o prospěchu funkční!

Pokud budete mít problémy, obraťte se na zástupce ředitele, který se je pokusí odstranit! Věříme, že vám tyto informace budou přínosem.

Přehled klasifikace