TISKOPISY KE STAŽENÍ

Stáhněte si a vytiskněte potřebný tiskopis, postupně budeme přidávat další podle potřeby rodičů a školy.

1. Žádost o uvolnění z vyučování na více než dva dny musí být v souladu se školním řádem (odst. 2.1 i), ve kterém je uvedeno:

Na základě žádosti rodičů může v odůvodněných případech uvolnit žáka z vyučování:

• z jedné vyučovací hodiny – vyučující příslušného předmětu,
  • na jeden až dva dny – třídní učitel,
  • na více jak dva dny – ředitel školy na základě písemné žádosti rodičů.

O uvolnění žádá rodič předem písemně nebo elektronicky emailem.
O uvolnění na více dnů může žádat rodič pouze 1x ve školním roce.

Žádost o uvolnění si musí rodič nejprve projednat s třídním učitelem, popř. s vyučujícími předmětů, kde by mohly vzniknout problémy!

2. Žádost o vystavení opisu nebo stejnopisu vysvědčení