Halloween ve školní družině

Poslední říjnový týden jsme ve školních družinách věnovali Halloweenu. Ve všech odděleních se vyrábělo a malovalo vše, co je s tímto svátkem spjaté. Nechyběli tedy strašidla, duchové, kostlivci a dýně na různý způsob. Dny jsme si obohatili různými hrami a soutěžemi, není nad to si zabalit svou mumii. :-) Společně jsme si užili Halloweenskou stezku, kterou jsme museli kvůli nevlídnému počasí uskutečnit v tělocvičně a na chodbě školy. I přesto si všichni tento den náramně užili. K úplné atmosféře tohoto trochu strašidelného svátku pomohly i krásné a mnohdy originální kostýmy. Všichni se již nyní těšíme na další akce, které nás ve družině čekají.

-MH-