Na školní exkurzi do archeoparku ve Všestarech u Hradce Králové jela třída 4.A a 5.A ve čtvrtek 16.6.

Žáci měli objednaný placený program pro dvě skupiny. Jedna skupina začínala s programem keramika a druhá se seznámila s tím, jak si lidé v pravěku připravovali chléb. V průběhu dopoledne se skupiny vystřídaly. Svůj upečený chléb na klacku si děti mohly sníst hned, keramické výrobky si vezly na kartonu domů. Prohlédly si také muzeum pravěku v budově, mohly si zakoupit občerstvení a suvenýry.

Akce se vydařila, i přes nepříznivou předpověď počasí.   -jp-      Foto ZDE