V pondělí dne 28.6.2021 si žáci 4.A uspořádali „chlebíčkový den“.
Po domluvě s paní učitelkou vytvořili 4 skupiny, ve kterých se domluvili na receptu a nákupu surovin a předposlední den školního roku si zpříjemnili přípravou občerstvení.
Po skupinkách se vystřídali v kuchyňce školy. Namíchali různé pomazánky (česnekovou, vajíčkovou, rybí) a ozdobili si veky. Ve třídě se tak sešli chlebíčky se šunkou, sýrem, vajíčkem i zeleninou všeho druhu.
Činnost byla pojata jako taková soutěžní párty, v níž se hodnotila příprava potravin, spolupráce žáků ve skupině, vzhled výrobků a chuť, také úklid pracoviště a pod.
Po soutěži se děti pustily do chlebíčků, mohly si zahrát deskové a jiné hry nebo sledovat film na interaktivní tabuli.
Den se povedl a foto jsou zde.
JP