Ve dnech 16., 17. a 18. června 2020 proběhly na naší škole ZŠ Pulická za dodržení všech přísných hygienických opatření projektové dny s názvem „ Bezpečně na internetu i cestou do školy“. Velice zajímavou a poutavou formou přiblížila žákům toto téma nejen tisková mluvčí Policie ČR por. Mgr. Alena Kacálková – územní odbor Rychnov nad Kněžnou, ale i další odborník z řad uniformované policie. Žáci se dozvěděli o nebezpečí sociálních sítí a o bezpečnosti silničního provozu. V průběhu jednotlivých besed měli žáci mnoho zajímavých dotazů. Součástí projektu byly i promítané prezentace zaměřené na danou problematiku i videoukázky náročné a mnohdy nebezpečné práce policistů. Žáci dostali nejen spoustu vzdělávacích materiálů a pomůcek, ale také informace, které jim pomohou v dalším životě.