Do 6. skupiny byli zařazeni žáci z 1. stupně, kteří měli zájem i o odpolední družinu nebo žáci, kteří již přesahovali povolený počet 15 dětí ve třídě. Jsme tedy taková smíšená skupina deseti dětí z 1.- 4. ročníku. V prvním učebním bloku se rozdělujeme do dvou skupin, kde pilně procvičujeme učivo z českého jazyka a matematiky s paní vychovatelkou Bajerovou a Hlavsovou. Po té následuje velká přestávka, během které chodíme za pěkného počasí ven na zahradu a hřiště. Ve druhém učebním bloku plníme úkoly, které nám připravily paní učitelky i z dalších předmětů, jako je prvouka, přírodověda, vlastivěda, angličtina a čtení. Do tohoto bloku  je také zařazena online výuka pro 3. a 4. třídu a konzultacemi s třídními učitelkami. V závěrečné části dopoledne se věnujeme výtvarným, pracovním a hudebním činnostem. Našel se i čas na zábavné hry, které si pro nás připravila slečna praktikantka. Naše foto i výrobky uvidíte zde.