Do 6. skupiny byli zařazeni žáci z 1. stupně, kteří měli zájem i o odpolední družinu nebo žáci, kteří již přesahovali povolený počet 15 dětí ve třídě. Jsme tedy taková smíšená skupina deseti dětí z 1.- 4. ročníku. V prvním učebním bloku se rozdělujeme do dvou skupin, kde pilně procvičujeme učivo z českého jazyka a matematiky s paní vychovatelkou Bajerovou a Hlavsovou. Po té následuje velká přestávka, během které chodíme za pěkného počasí ven na zahradu a hřiště. Ve druhém učebním bloku plníme úkoly, které nám připravily paní učitelky i z dalších předmětů, jako je prvouka, přírodověda, vlastivěda, angličtina a čtení. Do tohoto bloku  je také zařazena online výuka pro 3. a 4. třídu a konzultacemi s třídními učitelkami. V závěrečné části dopoledne se věnujeme výtvarným, pracovním a hudebním činnostem. Našel se i čas na zábavné hry, které si pro nás připravila slečna praktikantka. Naše foto i výrobky uvidíte zde.

Tyto webové stránky využívají analytický soubor cookie pro vylepšení funkcí webových stránek a analýzu využívání webových stránek dle zásad GDPR. Více informací

Nastavení cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby "umožnilo cookies". Pokud budete nadále používat tento web bez změny nastavení souborů cookie nebo klepnete na tlačítko "Přijmout" níže, souhlasíte s tím.

Zavřít