Mezi pondělní předměty žáků 6.třídy patří i dvě hodiny výtvarné výchovy, při kterých děti namalovaly už spoustu hezkých obrázků. Tentokrát si na ně paní učitelka Sochorová připravila výzvu – výrobu terárií. Třída se tak proměnila v chovatelskou stanici plnou exotických zvířat a jejich ošetřovatelů – teraristů. Na lavicích byli hadi, želvy a plazi různých velikostí a barev. Mladí ošetřovatelé jim připravili krásná a zajímavá terária, ve kterých zvířata našla svůj domov. Odměnou všem teraristům je jejich výstava na schodech mezi 1. a 2. patrem.  As. Petra Novotná Horká      Foto výtvarných prací naleznete zde.