Pobytový zájezd k moři do Itálie na poloostrov Gargáno.                                                                                                                  Ubytování v kempu „Stella sel Sud“ – „Hvězda jihu“ v kompletně vybavených dřevěných bungalovech.                                  Vaří čeští kuchaři 3x denně. Doprava autobusem z Dobrušky.

Předběžné přihlášky na telefonu 739 270 679 u p. uč Schmoranzové, která poskytne další informace.                                   Přednost dáváme žákům školy, sourozencům a jejich rodičům, či prarodičům

• volná místa postupně nabídneme i ostatním přátelům školy
  • maximální počet účastníků 100
  • při převisu zájemců bude brán zřetel na datum přihlášení