Letošní čertovský den spojený s návštěvou Mikuláše byl opět poznamenán covidem. Mikulášova družina se dětem ukázala pouze na tabuli natočená žáky 9. ročníku. A dárečky jim připravila pouze na chodbu za dveře. I termín návštěvy si musely třídní učitelky přizpůsobit až po příchodu žáků z karantény.  Nakonec si děti v kostýmech celý den užily, navzájem se předvedly a postrašily a všichni se  ZAČALY TĚŠIT NA VÁNOCE.  Vánoční besídky si děti připravily poslední den před prázdninami 22.12.   Fotografie z 1. a 2. a 5. třídy najdete ZDE.